Keratin shot

 

Keratin je velmi charakteristický pro oživení všech typů vlasů bez změny struktury vlasů, a je možné jej bezpečně aplikovat i na vlasy, které byly bavené, trvalené nebo melírované. Keratin Shot ze Salerm Cosmetics se skládá z  vyhlazujícího krému, šampónu a finálního séra (produkty aplikované pouze profesionálním kadeřníkem). Žádný z těchto produktů neobsahuje formal nebo formaldehyd, ba dokonce ani povolenou normu, která je 0,2%. Vyhlazovací krém Keratin Shot obsahuje hlavně keratin, a to více než 80%, hydrolýzou keratinu z vlny australských ovcí. 

                 keratin shot

Co je to Keratin Shot?

Keratin Shot ze Salerm Cosmetics je rehydratační ošetření s liftingem. Pomáhá vyhladit vlasy bez poškození, protože neobsahuje formol ani formaldehyd, obnovuje vlasy prostřednictvím přírodního keratinu až do vnitřku vlasu, vyživuje je a hloubkově posiluje. Jeho výsledek je skvělý a výjimečný, protože pomáhá nejen vyhladit vlasy, ale navíc jim přináší lesk a hebkost. Molekuly přírodního keratinu pronikají z vnitřku kůry vlasové pokožky, zlepšují a obnovují její kvalitu.

                             

Jak působí Keratin Shot?

Keratin Shot vyplňuje vlasy keratinem, což má za následek větší váhu vlasů a v případě vlhkosti se vlasy nevlní ani nekrepatí. Krepatost mizí. Lesk, který dosáhneme je skvělý a obnova vlasů je neuvěřitelná. Jsou vlasy, které pouze s Keratin Shot již nepotřebují žádný narovnávač, protože víc než kadeření je problémem krepatění. V případě, že vlas je hodně kučeravý a krepatý a doporučujeme nejprve udělat narovnání a poté aplikovat Keratin Shot. Výsledkem jsou krásné a regenerované vlasy. A navíc... Keratin Shot neobsahuje formol ani formaldehyd.

 

Použitím ošetřujícího Kitu Keratin Shot se prodlouží doba trvanlivosti až na tři měsíce.