Regenerační žehlička

REGENERAČNÍ KÚRA PRO VAŠE VLASY studenou UV žehličkou. Navraťte svým vlasům lesk, odolnost a zdravý vzhled.

 

Novinka, která se setkala s nadšením kadeřníků! Studená žehlička využívá ultrazvuk a infračervené záření. Kombinace těchto dvou technologii urychluje vstřebání ošetřujícího produktu dovnitř vlasu, vyhlazení struktury vlasu a uzavření keratinových šupinek.

 

Uki Sonic

Studená žehlička na vlasy s převratnou technologií ultrazvuku kombinovaného s infračerveným zářením. Je vhodná pro ošetření vlasů, které je rychlé a maximálně účinné. Zajistí intenzivní využití ošetřujících produktů, které díky použité technologii snadno a bleskově proniknou dovnitř vlasu. Vnější struktura vlasu se díky výživě a hydrataci zacelí a vlas zůstává chráněný, lesklý a se zdravým vhledem. Vlasy se nenarovnávají!

Proč ultravuk?

Ultrazvuková technologie zajišťuje transformování molekul vody a ošetřujících produktů na mikromolekuly ve formě plynu. Dojde tak k usnadnění penetrace produktu i vody do vlasové struktury.

Ultrazvukové vlny jsou nastaveny na intervaly dlouhé 10 sekund.

Co je ultrazvuk ? Ultrazvuk je zvuk tak vysoký, že je pro člověka neslyšitelný. Účinkuje rozpohybováním částeček hmoty, vznikem tření, tepla a změnou tlaku.

Proč infračervené záření?

Jedná se o paprsky, které uzavírají vnější strukturu vlasu a spolu s ultrazvukovými vlnami umožňují průnik ošetřujícího produktu hluboko dovnitř vlasu a jeho udržení uvnitř vlasu.

 

 Co je infračervené záření? Infračervené záření je část slunečního záření, které není lidským okem viditelné. Jeho jedinečnost spočívá ve schopnosti hloubkově prohřát živou tkáň. Podporuje regeneraci tkání, zlepšuje elasticitu a napětí pokožky, stimuluje imunitní systém a likviduje infekce. Působením infračervené záření se uzavírají keratinové šupinky vlasu. Je to dáno zacelením struktury vlasu a jeho hydratací

 

Tato kúra je vhodná pro vlasy suché a poškozené. Kúra má trvanlivost 1-2 měsíce a doporučuji ji minimálně třikrát zopakovat.

Můžete využívat zavaděcích cen:

                                                      krátké vlasy                           50,-

                                                      středně dlouhé vlasy             70,-

                                                      dlouhé vlasy                          85,-

-ošetření můžeme aplikovat rovnou po chemickém procesu -barvení, melírování, odbarvování,…

nebo samostatně

- při samostatné aplikaci se k ceně připočítává mytí vlasů, foukání, tužidlo, lak,…

 

Po absolvování kúry docílíte: 

- urychlení obnovení a rekonstrukci poškozených vlasů.

- omlazení a oživení barvených vlasů.

- ztrátě a vypadávání vlasů.

- vytvoření zdravějších, lesklejších, jemnějších a uhlazenějších vlasů.