Keratin 

 

SLEEK KERATIN MIRACLE - TEPELNÁ KÚRA PROTI KREPATĚNÍ VLASŮ - BEZ OBSAHU FORMALDEHYDU

 Keratinové ošetření definuje a usměrňuje vlasy, posiluje strukturu a dlouhodobě eliminuje krepatost. Zlepšuje vzhled krepatých vlasů, vlasy jsou pod kontrolou, zdravé a snadno se upravují. 

 

Pozn.: po tomto ošetření neumývejte vlasy minimálně dalších 72 hodin, pokud dojde k namočení vlasů, vysušte a vyžehlete žehličkou při nízké teplotě. Při keratinovém ošetření s KERATIN MIRACLE, nastavte teplotu žehličky na teplotu 200°/210° pro vlasy zesvětlené a oslabené, na teplotu 220°/230° pro vlasy přírodní a nepoddajné.

KERATIN AKTIVNĚ ÚČINKUJE: Proti krepatění: 3-4 týdnů; Proti objemu: 3-6 týdnů

 

SLEEK KERATIN MIRACLE PLUS - TEPELNÁ KÚRA PROTI KREPATĚNÍ VLASŮ - BEZ OBSAHU FORMALDEHYDU 

Keratinové ošetření ideální pro snížení objemu, definování a usměrnění krepatých vlasů. Dočasné zmírňující ošetření posiluje vlasové vlákno, usnadňuje vyhlazení a ve stejný čas snižuje nadbytečný objem. 

 Pozn.: po tomto ošetření neumývejte vlasy minimálně dalších 72 hodin, pokud dojde k namočení vlasů, vysušte a vyžehlete žehličkou při nízké teplotě. Při keratinovém ošetření s KERATIN MIRACLE PLUS, nastavte teplotu žehličky na teplotu 180° pro vlasy zesvětlené a oslabené, na teplotu 200°/230° pro vlasy přírodní a nepoddajné.

 UPOZORNĚNÍ: Tento zákrok může způsobit změny barvy vlasů, které byly barveny nebo odbarvovány. Proto tento zákrok provádějte 7 – 10 dní před barvením nebo odbarvováním. 

KERATIN AKTIVNĚ ÚČINKUJE: Proti krepatění: 3-4 týdnů; Proti objemu: 3-6 týdnů 

Keratin je velmi charakteristický pro oživení všech typů vlasů bez změny struktury vlasů, a je možné jej bezpečně aplikovat i na vlasy, které byly bavené, trvalené nebo melírované. Žádný z těchto produktů neobsahuje formal nebo formaldehyd, ba dokonce ani povolenou normu, která je 0,2%. 

                 keratin shot

Co je to Keratin?

Keratin  je rehydratační ošetření s liftingem. Pomáhá vyhladit vlasy bez poškození, protože neobsahuje formol ani formaldehyd, obnovuje vlasy prostřednictvím přírodního keratinu až do vnitřku vlasu, vyživuje je a hloubkově posiluje. Jeho výsledek je skvělý a výjimečný, protože pomáhá nejen vyhladit vlasy, ale navíc jim přináší lesk a hebkost. Molekuly přírodního keratinu pronikají z vnitřku kůry vlasové pokožky, zlepšují a obnovují její kvalitu.

                             

Jak působí Keratin?

Keratin vyplňuje vlasy keratinem, což má za následek větší váhu vlasů a v případě vlhkosti se vlasy nevlní ani nekrepatí. Krepatost mizí. Lesk, který dosáhneme je skvělý a obnova vlasů je neuvěřitelná. Jsou vlasy, které pouze s Keratin již nepotřebují žádný narovnávač, protože víc než kadeření je problémem krepatění. V případě, že vlas je hodně kučeravý a krepatý a doporučujeme nejprve udělat narovnání a poté aplikovat Keratin. Výsledkem jsou krásné a regenerované vlasy.