Prodlužování vlasů-Clip in

Clip In je módní vlasovou novinkou, díky které si můžete během pár minut vytvořit okouzlující dlouhé vlasy.

Clip In vlasy – Jak to funguje ?

Vlasy Clip In obsahují malé sponky, které si během pár chvilek připevníte k Vašim vlasům. Vlasy Clip In tak patří k nejsnazší metodě prodloužení vlasů. Princip je zcela jednoduchý.

100%-ní lidské vlasy !

Clip In vlasové sety, které nabízíme, jsou vyrobeny ze 100%-ních lidských vlasů. Nejedná se tedy o žádnou umělotinu, ale o vlasy, které budou k nerozeznání od Vašich vlastních vlasů.

Možnost barvit, natáčet, žehlit !

Jelikož jsou vlasy Clip In složeny z lidských vlasů, je možné je nejen barvit, natáčet, ale také žehlit. Dobře udržované Clip In vlasy vydrží řadu let, pokud je však budete upravovat častěji, než je zdrávo, jejich kvalita se postupem času malinko zhorší.

CLIP IN vlasy se nemohou barvit. Maximálně přelivem, ale ten také může vlasy zatížit a poškodit. Prodejce nenese odpovědnost za neodborné použití barvících přípravku.

Naprosto snadná údržba Clip In vlasů!

O vlasy Clip In se pečuje stejným způsobem jako o vlasy přírodní. Občas je třeba vlasy k prodloužení umýt šampónem či použit kondicionér. Nutno dodat, že se vlasy Clip In méně mastí, než vlasy přírodní, jelikož je v noci nemastí lidská pokožka.

Jednoznačně vlasy nedoporučujeme umývat neznačkovým přípravkem. V zásádě, když již bude nutné vlasy umýt, tak doporučujeme pouze značkovou kosmetiku Young, kterou doporučuje prodejce jako bezvadnou. Použití jiných mycích přípravku vlasy poničí a vysuší. Vlasy  VLASY VŽDY NECHAT VOLNĚ USCHNOUT. PAK TEPRVE POKRAČOVAT VIZ. NÍŽE. 

Po umytí je dobré vlásky vyžehlit, kvalitní žehličky na prodloužené vlasy za rozumné peníze

Doporučujeme vlásky pročesávát jedním z našich hřebenů na prodloužené vlasy, tyto kartáče jsou pro vlasy šetrnější.-Tangle teezer

 

Nepoužívat jakýkoli šampón s vyšším obsahem než je PH 5. Dále šampony, kondicionéry a další přípravky aplikované na prodloužené vlasy by neměly obsahovat sodium lauryl sulphate nebo sodium laureth sulfate - výsledek používání těchto šamponů? Vysušené nepoddajné vlasy, které se budou cuchat a Vaše spoje budou vlivem používání nepevné. Vlasy se navíc mohou vyčesávat v extrémním množství.

S vlasy CLIP IN se nemůže spát, na noc je tedy sundáváte, tudíž se tak často nezacuchají.