SLUŽBY

 

Stříhání

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu. Pouze profesionální a vstřícný personál vám může tento komfort nabídnout. Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsme si jisti, že budete spokojeni.

Melírování

Změna je život.Kromě klasického barvení,které provádím barvami YOUNG,nabízím také různé barevné melíry-od klasiky až po barevný nebo si můžete přijít nechat udělat jen barevný proužek.

Stahování barvy vlasů

Ideální pro ty,kdo si nabarvili vlasy drogeriovou barvou a barva není taková jakou jste si přáli nebo pro ty, kdo rádi mění barvu svých vlasů.

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů je používáno v celém světě. Prodlužování je poslední dobou čím dál tím víc dostupnější, už dlouho to není jenom doménou celebrit. Proto tuto možnost využíjte, protože je to snadná možnost, jak si zlepšit estetický vzhled.

Francouzské copánky

Francouzské copánky jsou copánky, které se připlétají podél hlavy v různých směrech, tvarech, tloušťce.Výhodou tohoto účesu je, že během krátké doby můžete mít na hlavě nádhernou pletenou čelenku, se kterou můžete vyrazit třeba na ples nebo jen na párty. 


Barvení

Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů.

Trvalá ondulace

Vlasová preparace se usilovně a úspěšně snaží napravit pošramocenou pověst. Trvalá ondulace jako chemická hrozba pro Vaše vlasy je tak již definitivní minulostí. Moderní techniky kadeření, které používáme, jsou k vlasům nanejvýš citlivé a šetrné. Triumf z osmdesátých let sice trvalá asi hned tak nezopakuje, ale své příznivce si jistě najde i v dnešní době.

Společenské účesy a Svatební účesy

Zvolit správný účes je téměř stejně náročné jako jej vytvořit. Při výběru zohledňujeme délku a kvalitu vlasů,ale též styl a barvu šatů nebo charakter akce, na kterou účes tvoříme.U svatebních účesů hraje roli i oblečení partnera či druh nebo barva svatební kytice.

 Keratin shot

Vlas se skládá z keratinu, který se chemickou úpravou( barvení, odbarvování..) ztrácí, tím se stává vlas nepružným, matným se sklonem k lámavosti a třepení. Ošetřením keratin shot vlasy získají zpět ztracený keratin, a vyhladí a obnoví vlasy do hloubky pomocí přírodního keratinu získaného z vlny australských ovcí. Keratin vytrvá ve vlasech 1-3 měsíce v závislosti na poškození vlasů a následné péči.